۰۵۱-۳۶۰۵۵۲۹۸ Info@IranDWG.com
مجموعه فونت اتوکد
۱۳۹۶-۰۴-۱۴
نام IPT از سه حرف اول «Intelligent Persian Typist» به معنی «نویسنده‌ی هوشمند فارسی» گرفته شده است.

بیشتر برنامه‌های طراحی نوشتن به زبان فارسی- عربی را پشتیبانی نمی‌کنند .  تعدادی از آنها هم که به تازگی این امکان را به برنامه‌های خود اضافه کرده‌اند ، فقط برروی ویندوزهای عربی ( یا فارسی شده ) قابل استفاده هستند.

IPT ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا در برنامه‌هایی که امکان فارسی نویسی ندارند و یا اگر در ویندوز غیر فارسی از آنها استفاده می‌کنید،‌ بتوانید فارسی بنویسید.

 

از جمله برنامه‌هایی که امکان استفاده از زبان‌های راست به چپ مانند عربی و فارسی را ندارند می‌توان Director، AutoCad، ۳D Studio Max، Freehand و CorelDraw نگارش‌های ۸ و قدیمی تر را نام برد.  همچنین برنامه‌هایی که فقط در ویندوز فارسی امکان فارسی نویسی خواهند داشت می‌توان PhotoShop ME نگارش ۴ و یا جدیدتر و CorelDraw نگارش ۹ و یا جدیدتر را نام برد.

 

از ویژگی‌های IPT می‌توان به موردهای زیر اشاره کرد :

IPT به شما اجازه می‌دهد با امکان Copy/Paste (کپی/فراخوانی) متنی را که با IPT (یا برنامه‌های مشابه) در برنامه‌ای نوشته‌اید، به پنجره‌ی IPT منتقل کرده و ویرایش و یا اصلاح کرده و دوباره به برنامه‌ی مورد نظر خود منتقل کنید.

همچنین با استفاده از امکان پیش‌نمایش (Preview) می‌توانید در پنجره‌ی IPT  پیش‌نمایشی از متن نوشته شده را با قلم، اندازه و جلوه‌ی دلخواه خود، قبل از انتقال به برنامه مقصد مشاهده کنید و حتی اگر برنامه‌ی مقصد توانایی کافی داشته باشد این انتخاب‌ها را به برنامه‌ی مقصد منتقل کنید.  این موضوع موجب می‌شود تا در تصمیم‌گیری و انجام کار یک قدم جلو باشید.

به قلم‌های IPT تعداد قابل توجهی افزوده شده و در مجموع در این نگارش حدود ۶۰ نوع قلم متفاوت در اختیار خواهید داشت، که با حساب جلوه‌های Bold و Italic در مجموع نزدیک به ۱۰۰ پرونده‌ی قلم برای استفاده موجود است.  مجموعه‌ی قلم‌های تکمیلی و همچنین قلم‌های جدیدی که در آینده افزوده خواهند شد، از طریق نامه‌ی الکترونیکی برای کاربران ثبت شده ارسال خواهد شد.

با استفاده از روش تایپ مستقیم می‌توانید بدون استفاده از روش کپی/فراخوانی (Copy/Paste‎) در برنامه‌ی دلخواه خود به طور مستقیم و بسیار هوشمند، که حتماً شما را متعجب خواهد کرد، فارسی تایپ کنید.

( جهت حفظ حقوق سازنده نرم افزار می توانید از داخل نرم افزار اقدام به خرید نرم افزار کنید )

 

||| همچنین جهت دانلود مجموعه کامل و جامع فونت های آی پی تی | IPT به اینجا مراجعه بفرمایید .

 

در ادامه شما می توانید نرم افزار کاربردی آی پی تی ورژن ۵  | IPT5  را دانلود بفرمایید .

 

Download دانلود نرم افزار IPT-5 با لینک مستقیم / حجم ۳٫۲۲ مگابایت

Password رمز فایل : ( حروف کوچک ) www.irandwg.com

Source منبع : مرجع فایل طراحی ساختمان ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code