۰۵۱-۳۶۰۵۵۲۹۸ Info@IranDWG.com

همین الان فروشنده شو !!

💠 مرجع تخصصی فایل طراحی ساختمان ایران افتخار این را دارد تا با همراهی شما مهندسین و دانشجویان گرامی کامل ترین آرشیو تخصصی و معتبر فایل طراحی ساختمان را در اختیار جامعه مهندسین و دانشجویان ایران قرار دهد.


ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب " مرجع فایل طراحی ساختمان ایران " برای انتشار یا فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم:


💠 در " مرجع فایل طراحی ساختمان ایران " محصولاتی تایید می شوند که یا خود فرد سازنده ، طراح و یا محاسب محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است ترجیحا به صورت ترجمه شده و مطابق ضوابط و استاندارد های داخلی و خارجی باشد.


💠در صورتی که فایل شما به صورت رایگان در اختیار عموم قرار بگیرد و توسط تیم طراحی سایت تایید صلاحیت شود به انتخاب شما کد تخفیف 50 درصدی 10 فایل "غیر رایگان" و "ویژه" به شما هدیه داده میشود.


💠 در صورتی که محصولی فقط در" مرجع فایل طراحی ساختمان ایران " عرضه شود به ازای هر فروش محصول 70٪ مبلغ فروش به صاحب اثر ( فروشنده ) تعلق می گیرد و در صورتی که محصول علاوه بر " مرجع فایل طراحی ساختمان ایران " یا سایت شخصی صاحب اثر ( فروشنده ) ، در سایر مارکت ها نیز عرضه شود 20% از سهم مشارکت صاحب اثر ( فروشنده ) کسر و سهم صاحب اثر ( فروشنده ) از هر فروش ۵۰% خواهد بود.


💠 تبصره ۱-۱ : در صورتی که فروشنده، عرضه محصول در سایر مارکت ها را اعلام نکند و پس از گذشت مدتی این امر برای مدیران مارکت مشخص شود " مرجع فایل طراحی ساختمان ایران " حق دارد کلیه پرداخت های صورت گرفته به فروشنده را اصلاح کند و حق هرگونه اعتراض نسبت به این موضوع از فروشنده خاطی سلب می شود.


💠 تعداد فروش هر فایل در سایت قابل مشاهده است و حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان 50،000 تومان است و برای واریز وجه تنها نیاز است از منوی " ارتباط با ما " درخواست تسویه حساب به همراه ایمیل ، شماره تلفن و شماره حساب یا کارت بانکی خود را ارسال فرمایید.


💠 تبصره ۲-۱ : تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و فروشندگان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.


💠 تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۲ مرتبه در روزهای دو شنبه و پنج شنبه در ساعات اداری انجام می شود.


💠 تبصره ۳-۱ : درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روزهای تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد و ضمنا مبلغ تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد.


💠 مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در مارکت را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز کارشناسان " مرجع فایل طراحی ساختمان ایران " به صورت تیکت و یا ایمیل این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.


_________________________________________________________________________

 

و در انتها چند نکته را یاد آور میشویم :

نکته 1 : از آنجایی که بعضی از کاربران سایت قشر دانشجویان می باشند لطفا تا حد امکان قیمت فایل خود را کاهش دهید.

نکته ۲ : فایل ارسالی باید کیفیت لازم برای قرار گیری در سایت را داشته باشد و بعد از تایید تیم محتوای سایت در سایت با نام شما قرار خواهد گرفت.

نکته ۳ : شما میتوانید فایل مورد نظر را از طریق همین فرم بصورت مستقیم ارسال نمایید و بهتر است قبل از ارسال فایل آن را بصورت فشرده ( زیپ )  در بیاورید.

نکته ۴ : در صورتی که فایل را در جای دیگری آپلود کرده اید لینک دانلود را در انتهای توضیحات قرار بدهید.

نکته ۵ : توضیحات در مورد فایل ارسالی باید کامل و کافی باشد.

نکته ۶ : بسته به حجم فایل ارسالی ممکن است دقایقی تا ارسال کامل فرم طول بکشد و بعد ازفشردن دکمه ارسال منتظر بمانید تا پیام ارسال موفق یا احیانا ناموفق برای شما ظاهر شود.

 

از اینکه در اداره این سایت ما را یاری میکنید بسیار متشکریم ...

فروشنده شو !!

  • برای ارسال فایل خود جهت انتشار در سایت فرم زیر را تکمیل نمایید :
  • لطفاً یک مقدار بین 0 و 1000000 را وارد نمایید .
    اگر فایل به صورت رایگان ارایه شده است لطفا عدد "0" را وارد کنید در غیر اینصورت مبلغ پیشنهادی خود را به صورت " تومان " وارد بفرمایید.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, dwg, gif, png, pdf, docx, rar, zip, jpeg.
    .