۰۵۱-۳۶۰۵۵۲۹۸ Info@IranDWG.com
IranDWG-All-User-
407

تعداد کل کاربران " اشتراکـی "

IranDWG Bronz User .png
97

تعداد کاربران " بــرنـزی "

IranDWG Silver User
54

تعداد کاربران " نقـــره ای "

IranDWG Gold User .png
21

تعداد کاربران " طلایـــی "

IranDWG Vip User
235

تعداد کاربران " ویـــژه "

با توجه به درخواست شما کاربران و مهندسین عزیز مبنی بر ارائه اشتراک ویژه و بستر تخفیف به عزیزانی که نیاز مستمر و مداوم به آرشیو محتوای  " مرجع فایل طراحی ساختمان ایران | IranDWG "  دارند ، بر آن شدیم تا این طرح های تخفیف و اشتراک ویژه را برای شما همراهان گرامی ارائه نماییم . سایت مرجع تخصصی فایل طراحی ساختمان ایران فعالیت خود را از دهم تیرماه سال ۱۳۹۶ مصادف با روز صنعت ، معدن باهدف در دسترس قرار دادن بانک جامع ، کامل و معتبر در زمینه فایلهای طراحی ساختمان برای جامعه مهندسین و دانشجویان ایران آغاز کرد و با استقبال و همراهی کاربران فرهیخته خود ، در کمتر از یک سال اکنون بزرگترین بانک فایل طراحی ساختمان ایران در رشته های معماری و شهرسازی ، عمران و سازه ، تاسیسات برق ، تاسیسات مکانیکی و راه و ترابری با دانلود روزانه بیشتر از ۵۰۰۰ فایل و بازدید روزانه بیش از ۱۲۰۰۰ مهندس بشمار میرود و همواره برای پربارشدن این مجموعه آرشیو ارزشمند گام برمی داریم .
تا کنون بیشتر از صدها فایل ویژه و غیررایگان علاوه بر محتویات منتشر شده بر روی سایت توسط تیم طراحی ” مرجع فایل طراحی ساختمان ایران “ در رشه های ساختمانی و غیر ساختمنی و در بخش های معماری | شهرسازی | عمران | سازه | تاسیسات برقی | تاسیسات مکانیکی | راه و ترابری | طراحی و ترسیم گردیده است و به زودی و در مدت زمان کوتاهی بر روی سایت جهت دسترسی شما همراهان گرامی قرار خواهد گرفت و بدون شک این ارتقا کمیت و کیفیت آرشیو محتوای سایت متوقف نخواهد شد . در این طرح تخفیفی میتوانید با توجه به نیاز خود اقدام به فعالسازی اشتراک بفرمایید :

در کمتر از چند دقیقه اشتــراک مورد نظر خود را فعال کنید و از این آرشیـو بینظیر لذت ببرید :

گام اول ) انخاب نوع اشتراک

گام دوم ) پرداخت هزینه

گام سوم ) ارسال مشخصات

گام چهارم ) فعال سازی اشتراک

 

نحوه سفارش ، فعال سازی و خرید کدهای تخفیف :  

گام اول ) انتخاب نوع طرح تخفیفی متناسب با نیاز های خود !

گام دوم ) پرداخت هزینه از طریق : " پرداخت دلخواه "

گام سوم ) ارسال مشخصات و یا مشخصات کاربری خود در سایت از طریق ارسال تیکت به  " پشتیبانی فنی سایت "

گام چهارم ) فعال سازی کد تخفیفی برای شما و ارسال کد فعالسازی به ایمیل شما و لذت بردن از این آرشیو بی نظیر

سوالات متداول :

1سوال : سلام این طرح های تخفیفی شامل همه فایل ها سایت است ؟
پاسخ : بله ، در این طرح ها کلیه فایل های غیر رایگان و ویژه را شامل میشود فایل های رایگان هم که بدون پرداخت امکان دانلود را داشته است .
2سوال : این طرح های تخفیفی بر روی اکانت من فعال میشود ؟
پاسخ : خیر ، با توجه به ایمیل شما یک کد تخفیف منحصر به فرد ساخته میشود و قبل از اقدام به پرداخت و در سبد خرید باید اعمال کنید .
3سوال : طرح ویژه که نوشتین ۱۰۰ درصد یعنی رایگان هستش ؟
پاسخ : بله ، در این طرح شما دیگر نیاز به پرداخت هزینه برای کلیه فایل های سایت رو ندارین و کلیه فایل ها برای شما رایگان و بدون محدودیت دانلود در دسترس است .
4سوال : بعد از پرداخت و ارسال تیکت چقدر زمان میبره تا اینکه کد تخفیف رو ارسال کنید ؟
پاسخ : در اسرع وقت و نهایت کمتر از 1 ساعت کد تخفیف بر روی ایمیل شما ایجاد و مشخصات برای شما ارسال میشود .
5سوال : از چه طریقی کد تخفیف رو برای من ارسال میکنید ؟
پاسخ : ارسال کد تخفیف از سه طریق پیام کوتاه ( به شماره همراه ثبت شده ) ، ایمیل و همچنین تلگرام به شما اطلاع رسانی میشود .
6سوال : نحوه تمدید اشتراک پس از یکسال به چه صورت میباشد ، آیا باید مجدد هزینه را پرداخت کنم ؟
پاسخ : خیر ، بعد از اتمام دوره یک ساله اشتراک ، تنها با پرداخت ۲۵ در صد مبلغ اشتراک ، اشتراک خود را به مدت یکسال دیگر تمدید فرمایید .
 

انواع دسته بندی ارزش محتوا و فرمت ها :

 

1-دسته بندی رایگان : این نوع فایل ها کاملا رایگان بوده است و بابت دانلود هیچگونه محدودیتی ندارد.

2-دسته بندی غیر رایگان : این نوع فایل ها رایگان نبوده است و دارای کیفیت بالا و ارزش محتوای زیادی می باشد.

3-دسته بندی ویژه : این نوع فایل ها رایگان نبوده است و دارای کیفیتی بسیار بالا و ارزش محتوایی بسیار زیاد است کلیه آرشیو این دسته بندی مطابق مراجع و آیین نامه های معتبر داخلی و خارجی توسط تیم مرجع تخصصی فایل طراحی ساختمان ایران و شرکت های معتبر مهندسین مشاور و ... طراحی ، محاسبه و ترسیم گردیده است و در اختیار جامعه مهندسین ایران قرار داده شده است.

IranDWG

 

  همراهان گرامی صمیمانه تقاصا داریم ار شما مهندسین فرهیخته که پیشنهادات ، انتقادات و نظرات خود را برای هرچه بهتر شدن و غنی تر شدن این سامانه از طریق منوی " ارتباط با ما " برای ما ارسال کنید و همچنین قبل از استفاده از محتوای سایت لطفا " موافقت نامه کاربری " را مطالعه بفرمایید .   برای مطلع شدن از آخرین فایلها ، اخبار و اطلاعات سایت شما میتوانید به کانال رسمی ما در تلگرام  و یا صفحه رسمی اینستاگرام ما بپیوندید .