۰۵۱-۳۶۰۵۵۲۹۸ Info@IranDWG.com

درباره یک رویا ” اولین مرجع فایل طراحی ساختمان ایران ”

همیشه آرزو داشتیم یک بانک جامع ایرانی وجود می داشت تا مهندسین و دانشجویان ایرانی و همه ی فارسی زبانان دنیا بتوانند علاوه بر اینکه تمام فایلهای مورد نیاز خود را برای طراحی ساختمان ها ، به روز ترین آیین نامه ها ، مقالات ، آموزش ها ، دیتیل ها ، پروژه ها و … در دسترس داشته بودند ، از نمونه پروژه ها ی شاخص طراحی شده توسط شرکت های مهندسین مشاور مطرح داخلی و خارجی جهت ایده برداری ، آموزش و … از آن استفاده میکردند که با تلاش جمعی از مهندسین و مدیــران گروه مهندسی آریا سازه اقلیم هشتم و گروه نرم افزاری اِلمان نگار اقلیم هشتم آن آرزو اکنون ” مرجع فایل طراحی ساختمان ایران | IranDWG “ نام دارد .

 

www.IranDWG.com

 

سایت مرجع تخصصی فایل طراحی ساختمان ایران فعالیت خود را از دهم تیرماه سال ۱۳۹۶ مصادف با روز صنعت ، معدن باهدف در دسترس قرار دادن بانک جامع ، کامل و معتبر در زمینه فایلهای طراحی ساختمان برای جامعه مهندسین و دانشجویان ایران آغاز کرد و با استقبال و همراهی کاربران فرهیخته خود ، در کمتر از یک سال اکنون بزرگترین بانک فایل طراحی ساختمان ایران در رشته های معماری و شهرسازی ، عمران و سازه ، تاسیسات برق ، تاسیسات مکانیکی و راه و ترابری با دانلود روزانه بیشتر از ۵۰۰۰ فایل و بازدید روزانه بیش از ۱۲۰۰۰ مهندس بشمار میرود و همواره ارتقاء سطح کیفی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم .

شایان ذکر است روزانه ده ها فایل در دسته بندی ها و فرمت های گوناگون به آرشیو محتوای سایت توسط تیم طراحی سایت و همت شما مهندسین گرامی اضافه میشود .

 

 

امروز مورخ شانزدهم تیرماه سال ۱۳۹۶ مصادف با روز دانشجو به رکورد ۱ میلیون دانلود رسیدیم و بسیار سپاس گذاریم از همراهی تمامی شما مهندسین و دانشجویان گرامی که همواره در این راه سخت و طاقت فرسا در کنار ما بوده اید .

پیام های شما مایه دلگرمی ما برای ادامه این مسیر بوده است هر چند به شدت هزینه بر و زمان بر بوده است ولی همچنان به هدف اولیه این تیم می اندیشیم ….

قدمی هرچند کوچک برای جامعه مهندسین و دانشجویان ایران برداشته باشیم …

 

 

 

انواع دسته بندی ارزش محتوا و فرمت ها :

۱-دسته بندی رایگان : این نوع فایل ها کاملا رایگان بوده است و بابت دانلود هیچگونه محدودیتی ندارد.

۲-دسته بندی غیر رایگان : این نوع فایل ها رایگان نبوده است و دارای کیفیت بالا و ارزش محتوای زیادی می باشد.

۳-دسته بندی ویژه : این نوع فایل ها رایگان نبوده است و دارای کیفیتی بسیار بالا و ارزش محتوایی بسیار زیاد است کلیه آرشیو این دسته بندی مطابق مراجع و آیین نامه های معتبر داخلی و خارجی توسط تیم مرجع تخصصی فایل طراحی ساختمان ایران و شرکت های معتبر مهندسین مشاور و … طراحی ، محاسبه و ترسیم گردیده است و در اختیار جامعه مهندسین ایران قرار داده شده است.

IranDWG

 

هر چند که تمام تلاش ما برای قرارگرفتن این آرشیو به صورت کاملا “رایگان” بوده است ولی با توجه به هزینه های بالای سرور و نگهداری سایت قرارگیری فایل های “غیررایگان” و “ویژه” که با هزینه ای بسیار کمتر از ارزش واقعی در اختیار شما مهندسین و دانشجویان گرامی قرار گرفته است تا با حمایت شما مهندسین ارجمند شاهد افزایش روزافزون کیفیت این سامانه باشیم و از شما عزیزان و فرهیختگان گرامی که مارا با حمایت های خود مورد لطف قرار میدهید ، صمیمانه سپاسگذاریم …

کلیه بخش ها شامل فرمت های Dwg , Max , Rvt , Skp , 3ds , Edb , Fdb , Sdb ,  Xls , Doc , Ppt , Pdf , Psd , Jpg , Exe می باشد .

کاربران گرامی برای دریافت و فعالسازی اشتراک ویژه میتوانید به لینک “اشتراک ویژه” مرجعه بفرمایید .

 

همراهان گرامی صمیمانه تقاصا داریم ار شما مهندسین فرهیخته که پیشنهادات ، انتقادات و نظرات خود را برای هرچه بهتر شدن و غنی تر شدن این سامانه از طریق منوی ” ارتباط با ما “ برای ما ارسال کنید و همچنین قبل از استفاده از محتوای سایت لطفا ” موافقت نامه کاربری “ را مطالعه بفرمایید .

 

برای مطلع شدن از آخرین فایلها ، اخبار و اطلاعات سایت شما میتوانید به کانال رسمی ما در تلگرام  و یا صفحه رسمی اینستاگرام ما بپیوندید .